Auto Detailing
Auto Detailing

Auto Detailing jest wieloetapowym procesem, zarówno z zewnątrz oraz w wewnątrz pojazdu, mającym przywrócić i utrzymać nienaganny wygląd. Auto detailing nie ogranicza się jedynie  do lepszego umycia i odświeżenia pojazdu, lecz skupia się przede wszystkim, na doprowadzeniu auta do stanu najbliższemu kiedy wyjeżdżał z fabryki. Proces ten podnosi walory estetyczne i użytkowe auta, pielęgnuje i konserwuje jego elementy, przedłuża żywotność i zwiększa wartość pojazdu .

Utrata blasku i zmatowienie lakieru to naturalny proces  Większość użytkowników samochodów zbyt mało poświęca uwagi na powłokę swojego auta. Czynniki mechaniczne (np. myjnia szczotkowa) i pogodowe, sól, substancje chemiczne oraz zabrudzenia organiczne, takie jak owady, pyłki roślin czy ptasie odchody stopniowo pogarszają wygląd powłoki lakierniczej.

Dzięki polerowaniu usuwamy zarysowania oraz poprawiamy stan wizualny lakieru.

To, co możemy zrobić z lakierem, zależy od wartości i grubości lakieru i od szczegółowego stanu powłoki lakierniczej, który sprawdzamy podczas oględzin pojazdu. Ważnym czynnikiem jest również to czy auto było już kiedyś lakierowane i polerowane oraz w jaki sposób?

Nie sztuką jest pozbyć się rys, sztuką jest osiągnięcie świetnego efektu, ale tylko i wyłącznie z poszanowaniem powłoki lakierniczej!

Naszym zadaniem jest to wykonać tak, aby lakier na Twoim aucie był

w dobrej kondycji przez wiele lat!

Wykonywane przez nas profesjonalne mycie ręczne auta charakteryzuje się poświęceniem dużej ilości czasu, uwagi i zaangażowania dla Państwa pojazdu. Skuteczność takiej usługi jest nieporównywalnie wyższa, niż wizyta na zwykłej myjni, która kończy się często powstaniem nowych rys. Jedno nieprawidłowe mycie samochodu może mieć długotrwały negatywny wpływ na jego wygląd. Przy ręcznym myciu aut, używamy preparatów wyłącznie renomowanych producentów, które gwarantują długotrwały efekt.

USŁUGA PDR

PDR pochodzi z języka angielskiego – Paintless Dent Repair-znaczy w polskim języku-usuwanie wgnieceń karoserii samochodowych bez konieczności późniejszego lakierowania. Zastosowanie tej metody jest znacznie tańsze (ok. 50 %) niż w przypadku tradycyjnych napraw, pozwala także zaoszczędzić czas. Cały proces usuwania wgnieceń trwa od kliku minut do kilku godzin w zależności od stopnia skomplikowania. Tradycyjne szpachlowanie i lakierowanie zajmuje kilka dni. Dzięki metodzie PDR samochód pozostaje bezwypadkowy i nie jest naruszona powłoka lakiernicza, a pojazd nie traci na wartości. Bezinwazyjna naprawa wgnieceń jest metodą zapewniającą doskonałe efekty, o ile oczywiście zostanie przeprowadzona we właściwy sposób. Najważniejsze w tego typu naprawie jest doświadczenie, które gwarantuje nasza firma.

AUTODETAILING 

KOREKTA LAKIERU  

MYJNIA RĘCZNA 

myjnia reczna
myjnia reczna